:) CENÍK

Variant mám na výběr více, vzhledem k výtvarné technice a pro různé situace. Při objednávce portrétu, který lze zhotovit i na základě fotografií, prosím o konkrétní styl o který máte zájem, nejlépe když z ukázek pošlete odkaz na danou kresbu, zkopírováním obrázku.

Samozřejmě vyhovím i na základě požadavku: ,,nechám to na Vás, potřebuji novou občanku, profilovou kresbu na vizitku, portrét do ložnice, šéfovi na památku, na parte na volební bilboard" ... jen uveďte velikost obrázku, či tisku a barevné podání.

Většinou mám problém s prostředníky, kteří ve snaze zavděčit se co nejvíce, mají odlišný vkus od ,,obdarovaného" tak prosím, když jdete do karikatury nechte to na nás, mamince přijde dcerka určitě jinak sexy než jak to vidí autor. Pokud jde o akce většího počtu osob, máte zde paušální poplatek 2000 korun plus cestovné a výraznou slevu na portrét, či při zadání tabla a podobně přitom naložit s portrétem můžete podobně jak uvádím u užití díla. Cena se neodvíjí od velikosti obrázku. Počítačová grafika je dražší vzhledem k nákladům na software a případný tisk, který mohu zprostředkovat a započítat do ceny zvlášť.